• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Від ідеї до першого мільйона. Топ-5 бізнес-книжок, які допоможуть розвивати свою справу

У сучасному світі видано величезну кількість бізнес-літератури. Кричущі заголовки обіцяють розкрити секрет про те, як заробити перший мільйон без стартового капіталу і не вилетіти "в трубу". Однак корисні і практичні бізнес-книжки про те, що являє собою побудова та управління організацією — велика рідкість

Depositphotos
Реклама на dsnews.ua

"ДС" представляє добірку кращих книжок, які допоможуть вам отримати практичні інструменти для створення бізнесу, систему продажів і залучення клієнтів. Ви дізнаєтеся, як розвинути сильні сторони вашої справи і зміцнити слабкі, тестувати нові ідеї і масштабуватись.

Листи Безоса: 14 принципів зростання бізнесу від Amazon. Стів Андерсон

Книжка "Листи Безоса.14 принципів зростання бізнесу від Amazon"
Книжка "Листи Безоса.14 принципів зростання бізнесу від Amazon"

Чи йшов Безос проти течії? Так. Чи всі його сміливі ставки виявилися успішними? Ні. Безос відкрив інтернет-магазин у ті часи, коли інтернет ще не набув широкого поширення і дуже мало людей здійснювали покупки онлайн. Він розглядав ризики як невід'ємну складову бізнесу і інвестував у них, тому що був упевнений — майбутнє його компанії створюється сьогодні. Зараз Безос делегує управлінській команді значну частину керівництва повсякденною діяльністю компанії, щоб зосередитися на довгострокових стратегіях і проєктах. Як Джефф Безос зумів перетворити книгарню в бізнес вартістю трильйон доларів? Стів Андерсон, експерт по ризику та інноваціям, уважно вивчив листи Безоса і виділив 14 ключових принципів зростання бізнесу від Amazon, які детально виклав у цій книжці, яка стала бізнес-бестселером. Тепер власники бізнесу, керівники, генеральні директори, співробітники і менеджери можуть застосовувати ці ж принципи, щоб розвивати свій бізнес, зробити його більш ефективним, продуктивним і швидким! Ви дізнаєтеся, як тестувати нові ідеї, які драйвери розвитку стали значущими для Amazon і як потрібно підходити до прийняття стратегічних рішень.

Генератор клієнтів. Перша в світі книжка-тренінг по автоворонкам продажів | Кір Уланов

Книжка "Генератор клієнтів. Перша в світі книжка-тренінг по автоворонкам продажів"
Книжка "Генератор клієнтів. Перша в світі книжка-тренінг по автоворонкам продажів"

Як зрозуміти, хто насправді є цільовою аудиторією, грамотно достукатися до цих людей і перетворити в постійних клієнтів? Чому витрати на рекламу і просування збільшуються з місяця в місяць, а прибуток у кращому випадку стоїть на місці або стабільно падає? Як навчитися розуміти, які ваші дії призвели до зростання доходу, і прогнозувати прибуток у найближчі місяці? Як грамотно підбирати співробітників у команду і підрядників, щоб KPI їх роботи ріс, а ви уникали витрат нервів, часу і зриву дедлайнів? Як перестати топтатися на одному і тому ж місці в спробах обійти конкурентів, пробити скляну стелю прибутку і масштабувати свій бізнес? Ця книга не набір лайфхаків, технік і маркетингових інструментів. Це книжка-тренінг, заснована на 1687 маркетинг-ревізіях і включає розбір моделей автоворонок, в які люди вклали сотні тисяч доларів, а також чек-листи, приклади клієнтів компанії Marketing Gamers, плани проєкту і багато іншого. Бізнес — бестселер являє собою повноцінну систему продажів і залучення клієнтів, продуману до дрібниць і готову до впровадження.

Реклама на dsnews.ua

Книжка буде корисна власникам бізнесу та стартапів, а також маркетологам, які хочуть розвиватися і підвищувати середній чек за свої послуги.

Прокляття Кремнієвої долини | Анна Вінер

Книжка "Прокляття Кремнієвої долини"
Книжка "Прокляття Кремнієвої долини"

Кремнієва долина — світ сюрреалістичного марнотратства, сумнівного успіху і нових підприємців, одержимих пануванням, славою і прогресом. Але все зазвичай має свою темну сторону — і за яскравим і креативним фасадом індустрії виразно маячить тінь загального стеження, а віра в амбітних, зарозумілих молодих недоучок стає глобальним лихом ... Глибоко особисте і при цьому універсальна історія покоління Y і його дорослішання на тлі розгортання «цифрового століття». Це історія про конфлікт між старим і новим, між мистецтвом і технологією, між пошуком грошей і пошуком сенсу — про те, як наш світ змінюється назавжди. Книжка призначена для широкого загалу читачів і однозначно очолює топ книжок для підприємців-початківців, які хочуть побудувати свій бізнес в IT сегменті.

Найочікуваніша книжка року за версією ELLE і Entertainment Weekly. Перші рядки в рейтингах Amazon, New York Times, Washington Post, Vogue, Esquire.

Найсильніші. Бізнес за правилами Netflix | Патті МакКорд

Книжка "Стартап на мільярд. Покрокове керівництво по створенню діджитал-бізнесу"
Книжка "Стартап на мільярд. Покрокове керівництво по створенню діджитал-бізнесу"

Netflix — одна з головних розважальних компаній, постачальник і виробник фільмів і серіалів. Колишній директор по персоналу Netflix Патті МакКорд ділиться безцінним досвідом створення команди мрії, націленої на спільну справу. Бізнес-книжка «Найсильніші» про те, як скористатися уроками Netflix та застосувати розроблені принципи і практики в управлінні компанією. Netflix не боїться робити те, на що інші не наважуються: звільняти людей, які не поділяють цінностей компанії, в корені міняти усталені процеси і приймати радикальні рішення в бізнесі. Книжка показує, як реалізувати такі зміни на практиці — це дуже цінні знання для засновників бізнесу, а також для керівників і топ-менеджерів, які націлені на захоплення ринку.

Подорож довжиною в життя. Роберт Айгер.

Книжка "Подорож довжиною в життя"
Книжка "Подорож довжиною в життя"

Роберт Айгер у лютому цього року покинув пост голпви компанії Disney, який він займав з 2005 р. Цінність книжки полягає в тому, що її автор виконав приголомшливу роботу, пояснюючи, що насправді означає — бути СЕО. У ній Айгер, як людина, яка ініціювала і керувала процесом поглинання Disney компаній Pixar, Lucasfilm (а це весь світ «Зоряних воєн») і 21st Century Fox, знайомить нас з діяльністю цієї найбільшої медіакомпанії і ділиться думками про те, як розвивати сильні сторони бізнесу і зміцнювати слабкі. Це коротка книжка, яка легко читається, з глибокими інсайтами. Одна з кращих бізнес-книжок, яка може стати прикладом для майбутніх лідерів — незалежно від сфери їх діяльності. Книжка стала бестселером номер один за версією New York Times і книжкою 2019 р. за версією видання Sunday Times.

    Реклама на dsnews.ua