• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Батька Зеленського в 2017 році висунули на звання "Заслужений діяч науки і техніки України" (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

У 2017 році Криворізький економічний інститут подавав завідувача кафедри інформатики та прикладного програмного забезпечення Олександра Зеленського, батька нинішнього президента України Володимира Зеленського, на звання "Заслужений діяч науки і техніки України"

Копію виписки з протоколу конференції трудового колективу вузу Бабель отримав у відповідь на інформаційний запит, передає "ДС".

У документі перерахували заслуги Олександра Зеленського, за які він був удостоєний отримання звання "Заслужений діяч науки і техніки". Серед них — навчання бакалаврів і магістрів за фахом "Інженерія програмного забезпечення" і підготовка студентів-призерів олімпіад, управління міжнародною програмою, яка займалася розробкою інформаційної системи, науково-дослідні роботи тощо.

На довічну державну стипендію батька Зеленського також висунули, але пізніше — в лютому 2020 року, разом із професором кафедри міжнародної економіки та доктором педагогічних наук Володимиром Кулішем.

Раніше, 2 вересня, Кабінет міністрів України розглядав підготовлений Міністерством освіти і науки України проєкт указу президента про призначення довічних державних стипендій видатним діячам освіти, в тому числі Олександру Зеленському. Безпосередньо під час засідання за ініціативою Шкарлета проєкт указу був знятий із розгляду.

Як повідомляла "ДС", сам Олександр Зеленський вважає, що його кандидатура на отримання довічної державної стипендії була висунута не через родинні звʼязки з главою держави.

    Реклама на dsnews.ua