• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Відкрито 13 проваджень: У МВС перерахували порушення під час святкування 9 травня

Поліція відкрила 13 кримінальних проваджень через порушення закону під час святкування Дня перемоги над нацизмом в Україні 8 і 9 травня

9 травня
9 травня
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі на телеканалі "Україна 24" розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Михайло Апостол, передає "ДС".

"Поліція і всі структури, які входять в систему МВС, практично другий тиждень працюють у посиленому режимі. І хочу сказати, що як на великодніх святах, так і вчорашній-позавчорашній день серйозних порушень не було. Було 13 кримінальних справ відкрито. Багато це чи мало, коли відбулося понад 700 заходів, узяли участь понад 50 тисяч осіб? Я вважаю, що це дуже мало, що поліція впоралася з цими завданнями", — заявив радник Авакова.

Апостол розповів про причини відкриття кримінальних проваджень: "Це виготовлення і поширення комуністичної і нацистської символіки. У Запорізькій області чотири таких випадки є, в Закарпатській, Сумській — два, в Луганській, Одеській, Миколаївській — один. У Львівській області це була наруга над пам'ятником".

За його словами, така статистика є "ложкою дьогтю в бочці меду" і не псує загальну картину для країни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua