• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Озброєння ЗСУ на Донбасі потребує оновлення, — Уруський (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Озброєння та військова техніка (ОВТ), якою українські захисники боронять нашу державу від російської агресії на Донбасі, потребує оновлення, як шляхом модернізації, так і наповненням новими зразками

Про це заявив віцепремʼєр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський після робочої поїздки до зони проведення операції Об’єднаних сил 23 листопада, передає "ДС".

За його словами, наразі є конкретне уявлення чого потребують наші війська, що на сьогодні вимагається від підприємств оборонної промисловості України і куди рухатися виробникам надалі в процесі забезпечення військ комплектуючими та озброєнням.

"Слід наголосити, що наявний парк ОВТ потребує оновлення, як шляхом модернізації, так і наповненням новими зразками, які відповідатимуть сучасним викликам та загрозам, способам та методам ведення війни. Для цього необхідно вживати рішучі та цілеспрямовані кроки щодо розвитку власного науково-технічного та промислового потенціалу", — йдеться у повідомленні.

Також Уруський додав, що поспілкувався з керівництвом Генерального штабу, Командуванням ООС, командирами та заступниками командирів бригад та батальйонів щодо поточної ситуації в зоні проведення операції, стану оснащення військ, результатами експлуатації нових і модернізованих зразків ОВТ та існуючими проблемними моментами. 

Нагадаємо, 22 листопада бойовики "ДНР" і "ЛНР" шість разів порушили режим тиші на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua