• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Пандемія COVID-19 ослабне не раніше 2022 року, — інфекціоніст

Ослаблення пандемії коронавірусу очікується не раніше 2022 року. При цьому вірус повністю не зникне з нашого життя, але стане менш агресивним

Пандемія коронавірусу почне слабшати не раніше 2022 року
Пандемія коронавірусу почне слабшати не раніше 2022 року
Реклама на dsnews.ua

Такий прогноз зробила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська в інтерв'ю "Обозревателю", передає "ДС".

Голубовська зазначила, що вакцинація зможе допомогти в подоланні епідемії.

"Вона, звичайно, допоможе це зробити, а от зупинити ... У інфекційної патології немає стоп-крана, але природним шляхом буде формуватися імунна система. Плюс є природні закономірності розвитку епідемій і пандемій. Ослаблення має статися не раніше 2022 року", — сказала вона .

Інфекціоніст додала, що коронавірус не зникне, але в майбутньому може стати менш агресивним.

"Коли восени я говорила, що наше завдання дожити до квітня, то мала на увазі, що в літню і теплу пору року коронавіруси повинні знижувати свою агресивність. Це не їх сезон. В цілому вірус не піддається ніяким прогнозам, вони не збуваються. Він точно не зникне з нашого життя, просто не буде таким агресивним. Не захворіти навряд чи вийде, крім людей, які мають якісь генетичні чинники. Вони не те що запобігають інфікуванню, воно у них просто не розвивається", — заявила вона.

Нагадаємо, станом на ранок 6 березня в Україні зафіксовано 9 144 нові випадків коронавірусу. Це на 1 011 випадків менше, ніж напередодні. 154 українця померли.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua