• USD 39.8

Паралімпіада-2020: за перший день Україна здобула вісім медалей (ФОТО)

Україна виграла ще три срібні медалі на Паралімпійських Іграх у Токіо. Таким чином, в арсеналі українців вже вісім нагород

Плавець Олексій Вірченко

Зокрема, друге місце у плаванні здобув 20-річний плавець Олексій Вірченко, який змагався на дистанції 100 метрів батерфляєм, передає "ДС".

Фінішував Вірченко з часом 56,16 сек, поступившись білорусу Ігарю Бокі (53,80 сек).

Також "срібло" виграв 26-річний плавець Максим Крипак у запливі 50 метрів вільним стилем у класі S10. Його випередив австралієць Ровен Крозерс на 0,33 секунди.

Максим Крипак

Крім того, срібною призеркою Паралімпійських Ігор стала й 35-річна фехтувальниця Олена Федота, поступившись представниці Китаю Шумей Тан з рахунком 7:15.

Олена Федота

Нагадаємо, 24 серпня в столиці Японії Токіо відкрилися XVI літні Паралімпійські ігри.

Як писала "ДС", першу золоту медаль для України на Паралімпіаді-2020 завоювала Єлизавета Мерешко на дистанції 50 метрів вільним стилем. Бронза також дісталася 17-річній українці плавчині Ганні Гонтар. Шаблістка Євгенія Бреус завоювала "бронзу", а плавець Антон Коль і фехтувальник Артем Манько — "срібло".

Редактор: Віктор Костенко