Паралімпіада: українці взяли ще 4 срібла і одну бронзу (ФОТО)

У неділю, 29 серпня, українці здобули ще 5 медалей на Паралімпійських іграх у Токіо: чотири срібла і одну бронзу

Про це повідомляється на офіційному Twitter Паралімпіади, передає "ДС".

Український плавець Андрій Трусов у неділю, 29 серпня, здобув свою другу срібну медаль на Паралімпіаді в Токіо.

Трусов посів друге місце на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Золото у цьому виді змагань завоював Марк Маляр з Ізраїлю, бронза дісталася американцю Евану Остіну.

Срібло взяв і плавець Денис Остапченко. Він став другим у 50-метровому запливі на спині.

Остапченко пройшов дистанцію за 45,57 секунди, що на 0,32 гірше чемпіонського показника китайця Ліанканга Зоу. Бронза дісталася мексиканцю Дієго Діасу.

Дзюдоїст Олександр Назаренко здобув бронзову медаль для України у ваговій категорії до 90 кг

У сутичці за третє місце українець здобув перемогу над бразильцем Артуром Кавалканті.

Українка Наталія Олійник стала срібною призеркою з паверліфтингу.

40-річна представниця України показала другий результат у ваговій категорії до 79 кг.

Олійник змогла підняти три ваги — 125, 130 та 133 кг.

Золото у паверліфтингу отримала нігерійка Бозе Омолай, яка взяла три ваги — 135, 138 та 141 кг, встановивши новий паралімпійський рекорд.

Представниця ПКР (РФ) Вєра Муратова здобула бронзу.

Наталія Олійник дебютувала на Паралімпійських Іграх у Токіо. До Паралімпіади-2020 українська пауерліфтерка стала срібною призеркою етапу Кубка світу, що відбувся у Манчестері.

Українка Анастася Мисник здобула срібло у штовханні ядра стоячи.

Україна у фіналі представляли дві спортсменки — Анастасія Мисник і Вікторія Шпачинська. Мисник у впертій боротьбі змогла показати другий результат, кинувши ядро на 14.16 м. Перше місце в дисципліні посіла представниця Еквадору Ісамар Мендес (14.39). Трійку кращих замкнула інша еквадорка Анаіс Мендес (14.06).

Шпачинська, в свою чергу, зупинилася за крок від медалі, встановивши свій рекорд — 13.87.

Наразі Україна перебуває на п'ятому місці командного заліку (з пріоритетом золотих нагород) та на четвертому місці за загальною кількістю медалей.

Україна має в активі 43 медалі: 10 золотих, 22 срібних, 11 бронзових.

Випереджають нас лише Китай, Велика Британія, представники Російського паралімпійського комітету, а також США (за золотими нагородами).

Нагадаємо, сьогодні зранку українські спортсмени Оксана Зубковська і Роман Полянський вибороли "золото" на Паралімпіаді-2020.

Редактор: Віктор Костенко