• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Парки та податки: прокуратура обшукує офіс "Київзеленбуду"

Співробітники Київської міської прокуратури і управління Державної фіскальної служби в столиці проводять обшуки в приміщеннях КО "Київзеленбуд" в рамках кримінального провадження за фактами несплати податків в особливо великих розмірах

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби міської прокуратури, передає "ДС".

Обшуки також проводяться в приміщеннях підрядних підприємств "Київзеленбуду".

Відзначається, що кримінальне провадження розпочато "за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з реконструкції столичних парків на суму понад 30 млн гривень".

Згідно з матеріалами слідства, ТОВ «Євротехнології Груп», «Будмонтажсервіс 1» і «Промбудмеханізація», протягом 2019- 2020 рр. на замовлення КО «Київзеленбуд» здійснювали роботи по будівництву і реконструкції парків відпочинку, а саме «Наталка», «Совки», «Веселка», «Куренівський» і ін.

"При цьому вказані підрядні організації, діючи у змові з службовими особами КО «Київзеленбуд», зазначали у фінансовій документації реквізити підприємств із ознаками фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволяло ухилятися від сплати податків у особливо великих розмірах", — йдеться в повідомленні.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 212 КК України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua