• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Пасічник наказав провести в "ЛНР" військові збори за участю трьох тисяч резервістів

Ватажок терористів "ЛНР" Леонід Пасічник доручив незаконному збройному формуванню "Народна міліція ЛНР" організувати і провести військові збори, в яких візьмуть участь три тисячі резервістів

Леонід Пасічник
Леонід Пасічник
Реклама на dsnews.ua

Про це сказано в «указі» Пасічника, передає "ДС".

Військові збори повинні бути проведені в період із 17 по 21 травня «з метою підготовки та вдосконалення навичок громадян, які перебувають у запасі, приписаних до складу резервних формувань на відповідні військові посади».

Пасічник зазначив «закликати на військові збори 3 тисяч осіб із числа громадян, приписаних до складу резервних формувань, у Народну міліцію ЛНР», а також «залучити до проведення навчальних зборів 198 одиниць транспортних засобів для комплектування підрозділів Народної міліції ЛНР, військових формувань і органів» .

Керівникам підприємств, організацій та установ усіх форм власності, які перебувають в ОРЛО, доручено «забезпечити збереження робочих місць та оплати праці працівникам підприємств, організацій і установ, покликаним на військові збори, на період проходження військових зборів».

Пасічник доручив «Народній міліції» забезпечити «дотримання соціальної дистанції не менше 1,5 метра, використання засобів захисту органів дихання і рукавичок».

«Указ» набув чинності 13 травня.

Нагадаємо, ватажок "ДНР" Денис Пушилін раніше видав "указ", згідно з яким військовий комісаріат і місцева окупаційна влада на території окупованого Донбасу зобов'язані до листопада 2021 року забезпечити явку в пункти попереднього збору громадян, які перебувають у запасі, і приписаних до військових частин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua