• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Патрульних поліцейських будуть ретельніше навчати водінню

Реклама на dsnews.ua
Курс контраварійного керування автомобілем для патрульних поліцейських в наступному році стане більш об'ємним

В Україні в 2019 році для патрульних поліцейських збільшать за часом курс контраварійного водіння - він буде становити як мінімум 30 (а не 20, як зараз) годин, передає "ДС" з посиланням на 112 Україна.

"Багатьох цікавить питання, чи проходять патрульні поліцейські спеціальне навчання з контраварійного водіння. Патрульні поліцейські під час навчання в Академії патрульної поліції проходять спеціальний курс контраварійного водіння більше 20 годин, кожен поліцейський засвоює під час навчання на первинній підготовці. З нового року первинна підготовка триватиме довше. Також курс контраварійного водіння буде більш широкий, більше 30 годин даний аспект буде викладатися новим патрульним поліцейським", - розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

За словами Белошицкого, у планах також запуск практики відправляти патрульних після скоєння ДТП на додатковий курс контраварійного водіння.

З початку поточного року, за словами представника відомства, в Україні відбулося понад 550 аварій за участю автомобілів поліції. Більшість з них, за даними Белошицкого, сталося не з вини поліцейських.

Всього в Україні в 2018 році відбулося понад 100 тисяч ДТП на території обслуговування патрульної поліції.

Як повідомляла "ДС" раніше, в Дарницькому районі Києва сталося ДТП за участю двох поліцейських патрульних автомобілів.

    Реклама на dsnews.ua