• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

ПЦУ і УПЦ МП відмовилися від хресної ходи у річницю хрещення Русі

Реклама на dsnews.ua

Православна церква України і УПЦ Московського патріархату вирішили не проводити хресну ходу в 1032-ту річницю Хрещення Київської Русі в кінці липня у зв'язку з епідемією коронавіруса

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченко, передає "ДС".

"В кінці липня ми відзначимо 1032-ту річницю Хрещення Київської Русі. Це важлива історична подія для віруючих, тому кожен рік в цей день проходить хресна хода. Але цей рік вніс свої корективи. ПЦУ і УПЦ прийняли рішення не проводити хресну ходу. В обох церквах святкування пройдуть з дотриманням вимог карантину. Таке повідомлення вони опублікували на своїх офіційних ресурсах", — написав він в месенджері..

Ткаченко схвалив, що предстоятелі православних церков поставилися відповідально до рекомендацій МОЗі поставили захист здоров'я людей в пріоритет.

Укрінформ уточнює, що православні віруючі 28 липня відзначають День хрещення Київської Русі — України і одночасно вшановують пам'ять рівноапостольного князя Володимира — хрестителя Русі.

Хрещення Київської Русі — України відзначається згідно з Указом Президента від 25 липня 2008 року.

    Реклама на dsnews.ua