• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Перед премʼєрою фільму Сенцова у Венеції провели акцію на підтримку бранців Кремля

На 78-му Венеційському кінофестивалі відбулася прем'єра фільму колишнього в'язня Кремля Олега Сенцова "Носоріг". Перед початком команда фільму провела акцію на підтримку українських політв'язнів у Росії та в окупованому Криму

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Громадської ініціативи Prisoners Voice, передає "ДС".

"Я безмежно вдячний за публічну підтримку, яку отримував перебуваючи в кремлівських застінках. Коли роками знаходишся в темній тісній камері, то неможливо переоцінити ці речі. Хочу аби мої співвітчизники знали, що про них пам'ятають не тільки в Україні, а й у всьому світі. Вигівський, Єсипенко, брати Абдулаєви, Куку, Мустафаєв, всіх зараз не назву, їх більше сотні, та ми боротимемось за ваше звільнення до самого моменту визволення", — сказав під час акції Олег Сенцов.

Перед початком премʼєри режисер та команда фільму "Носоріг" підняли плакати "Free Ukrainian Kremlin's Hostages" та "#PrisonersVoice" закликавши звільнити українських політв'язнів.

"Носоріг" — це кримінальна драма про українські 90-ті. Режисер почав працювати над фільмом у 2011 році і був змушений її призупинити через незаконне ув'язнення російськими спецслужбами. Картина створюється у копродукції України, Польщі та Німеччині за підтримки фонду Eurimages.

ВІдзначимо, що у лютому колишні політичні вʼязні Кремля, серед них і Олег Сенцов, створили спільну платформу зі звільнення українців, яких утримують у російських тюрмах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua