• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Перед важливим голосуванням "слуги" навідуються до бізнесмена Павлюка, — ЗМІ (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Деякі народні депутати провладної партії "Слуга народу" перед важливими голосуваннями відвідують офіс бізнесмена Іллі Павлюка, який був долучений до президентської кампанії Володимира Зеленського

Офіс бізнесмена знаходиться в урядовому кварталі біля Офісу президента, інформує "ДС" із посиланням на сюжет Bihus.info.

Журналісти вказують, що нардепи "ходять в гості" до Павлюка перед голосуваннями за важливі законопроєкти, зокрема щодо грального бізнесу, бюджету та е-декларування. 

Окрім того, йдеться у сюжеті, Павлюк контролює близько 30 депутатів президентської партії. Їх координацією в Раді займається Олег Марусяк. Журналісти також з’ясували, що Павлюк і сам відвідував Офіс президента. Зазначається, що заходив він через службовий вхід.

У своїх відповідях нардепи заперечували як відвідування бізнесмена, так і знайомство з ним, а сам Павлюк заявив, що його не цікавить політика.

Як відомо, раніше Павлюк був соратником скандального депутата-комуніста Ігоря Калєтніка, якого в часи Януковича вважали "смотрящим" за митницею. У нього він був оформлений помічником у 2007-2011 роках. У ті часи ЗМІ називали Павлюка "королем контрабанди західної митниці".

Зазначимо, так звана "група Павлюка" нещодавно фігурувала в обговоренні кандидатури на посаду першого віцепремʼєр-міністра.

    Реклама на dsnews.ua