• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Перший музичний крипто-тур в історії України від криптоплатформи KUNA і рок-гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

У 2022 році відбудеться перший крипто-тур в історії української музичної індустрії

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
Реклама на dsnews.ua

Українська криптовалютна платформа KUNA стала партнером всеукраїнського туру музичного гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ на підтримку нового альбому "Вільні люди". Це перший випадок в історії України, коли криптовалюти стають частиною настільки масштабної музичної події.

19 листопада 2021 року на всіх музичних сервісах з'явиться новий альбом "Вільні люди" від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. На підтримку нового альбому українські рок-виконавці проведуть великий тур по 100 містам з фінальним концертом на НСК Олімпійський, який відбудеться 24 серпня 2022 року — у День Незалежності України.

На створення нового альбому "Вільні люди" музикантів надихнули українці, з якими їм пощастило зустрітись під час минулих концертів і дізнатись багато унікальної життєвої правди. У цих людей, не зважаючи на несхожість, виявилось багато спільного: душевного і волелюбного. Гурту знадобився цілий рік, аби почуте й пережите стало лірикою і музикою. Альбом "Вільні люди" — це пісні з Україною в серці, в яких кожен впізнає себе.

Вільні люди — не лише назва альбому, а й головна ідея туру, що поєднує всіх людей, які не бояться відкритись одне одному, мають мужність зізнатись собі та цінують власну свободу. Ідея, що стоїть за музичним туром "Вільні Люди", відмінно поєднується з філософією криптовалют — грошей, створених для людей, а не для банків. 

Всеукраїнський тур БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відкриває KUNA вдалу можливість популяризувати криптовалюти серед українців, які не знають з чого почати знайомство з ними. Це вже не перший проект від KUNA, що зближує крипту і людей, але наймасштабніший.

Для всіх фанатів гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, які мають квитки на концерти туру, KUNA підготувала ряд цікавих партнерських крипто-інтеграцій. Вперше в історії українського шоу бізнесу, квитки на концерти музичного туру можна буде купити за криптовалюту. Також за неї можна буде придбати серію лімітованих брендових товарів.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ можна вважати найпрогресивнішим українським гуртом сучасності, який лише підтвердив свою назву, завдяки партнерству з KUNA. Це один з небагатьох українських гуртів, які збирають мільйонні перегляди на YouTube. Кожен виступ гурту — це шалений потік енергії та емоцій, що заводить публіку з першого аккорду і не відпускає до самого кінця. Старт туру, що пройде по 100 містам України, заплановано на 15 січня 2022 року. Фінальний концерт відбудеться на НСК Олімпійський 24 серпня 2022 року, квитки на нього вже є у продажу і на даний момент — за найнижчими цінами. Надалі завдяки сервісам KUNA можна буде купити квитки за криптовалюту за найвигіднішою ціною.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua