• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Подвиг "кіборгів" у Донецькому аеропорту назавжди в пам’яті народу, - Порошенко

Реклама на dsnews.ua

У Всеукраїнський день памʼяті захисників Донецького аеропорту п’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко відзначив подвиг донецьких "кіборгів"

Про це дйеться в повідомленні на сайті партії "ЄС", передає "ДС".

"Щоб вижити в Донецькому аеропорту, нашим захисникам довелося стати "кіборгами", — зазначив Порошенко

"Запекле протистояння українських воїнів з російським агресором в Донецькому аеропорту назавжди у пам’яті українського народу. Це – героїчна сторінка війни за Незалежність. Наші мужні захисники довели, що український дух стійкий та незламний, а силу волі та бажання жити у вільній країні російському агресору не зламати."

"Не вистояв бетон, але вистояли "кіборги", а завдяки ним – вистояла Україна!", — додав він.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають Всеукраїнський день памʼяті захисників Донецького аеропорту. Оборона Донецького аеропорту тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. 13 січня унаслідок постійних масованих танкових і артобстрілів із боку бойовиків завалилася диспетчерська вежа, зображення якої стало символом оборони аеропорту. Згодом, скориставшись перемир’ям для евакуації своїх убитих і поранених, кремлівські терористи замінували перекриття будівлі нового терміналу і підірвали їх. 

    Реклама на dsnews.ua