• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Співак Алессандро Сафіна скасував свої концерти в окупованому Росією Криму

Реклама на dsnews.ua
Співак каже, що далекий від політики і виступає за мир

Італійський співак Алессандро Сафіна скасував свої виступи в аннексированном Росією Криму. Як передає "ДС", про це співак заявив на своєму офіційному сайті.

"З 2011 р. щороку в березні я завжди проводив серію концертів в основних містах України, і вже на початку 2015 року мій український промоутер прислав мені звичайне запрошення, попередивши заздалегідь і визначивши дати і міста мого майбутнього турне. Згодом промоутер з Криму запросила мене дати два концерти в Севастополі і Сімферополі, і я, природно, з готовністю прийняв пропозицію, згадуючи з задоволенням теплий прийом, наданий мені глядачами під час попередніх концертів, які проходили в Ялті", - розповів співак.

Однак згодом співак дізнався про обмеження, введені владою України, і запропонував кримському промоутеру провести ці два концерту "після врегулювання конфліктної ситуації", компенсувавши всі можливі матеріальні витрати.

"На жаль, промоутер з Криму виявилася особою, не здатною до розуміння, не захотів прийняти мою пропозицію, більш того - погрожуючи мені скандалами і заходами. Таким чином, внаслідок нераціонального і егоїстичного поведінки цієї людини, який спробував мене скомпрометувати, використовуючи дезінформацію і скандал з метою надати цьому факту політичне забарвлення, я вирішив перервати з ним усілякі відносини і остаточно скасувати ці два концерти", - повідомив Сафіна.

До всього іншого, з'ясувалося, що ця промоутер досі не підписала жодних контрактів на проведення двох концертів, а також не надіслала співакові ніякого гарантійного листа про передоплатою, незважаючи на те, що його менеджери наполягали на цьому вже багато місяців.

"Це обставина ще раз дало мені можливість оцінити рівень несерйозності такого організатора... Я впевнений, що ні в кого немає ніяких сумнівів в тому, що я завжди був артистом, далеким від будь-якого політичного впливу, поважати почуття інших людей, який завжди був прихильником загального добра і миру", - заявив італійський співак.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", 18 січня заявив віце-прем'єр-міністр, міністр культури В'ячеслав Кириленко заявив, що італійський співак Алессандро Сафіна не зможе виступати в Україні після проведення концертів в аннексированном Росією Криму. Всього у співака було заплановано два концерти в аннексированном Криму 21-22 лютого, а потім п'ять виступів в інших містах України.

    Реклама на dsnews.ua