• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Під будинок Венедіктової принесли скривавлену свинячу голову в перуці (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Біля будинку генпрокурора Ірини Венедіктової активісти 7 грудня залишили відрубану голову свині в перуці

Про це у Facebook повідомив активіст громадської організації "Демократична сокира" Юрій Гудименко, передає "ДС".

"Сьогодні під судом по Риффмастеру (підозрюваний у вбивстві журналіста Павла Шеремета музикант Андрій Антоненко, — "ДС") було зрозуміло, що поліцейські зробили висновки з минулого суду. «Космонавти» перекрили всі виїзди, готові зробити «коридори», щоб автозак з Риффом не заблокували, як минулого разу. Ну і відповідно їх просто натовп, набагато більше, ніж минулого разу", — розповів він.

"Ми очікували, що поліція зробить висновки, і зробили свої. Тому в той час, поки поліціянти гуртувалися під судом і там же збирався основний натовп активістів, група найбільш енергійних «демсокирян» здійснила рейд до будинку, де живе генпрокурор Венедіктова, і залишили їй подарунок із натяком, немов у «Хрещеному батьку». Натяк було вдягнено у характерну перуку, схожу на зачіску самої пані генпрокурора", — додав Гудименко й опублікував фото.

Також активісти повісили плакати «Татарова – на нари» і «Riffa на свободу», залишили "подарунок" із сокирою під дверима і повернулися під суд. 

Нагадаємо, Київський апеляційний суд у понеділок, 7 грудня, розглянувши апеляцію на арешт фігуранта справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка, відмовив у зміні запобіжного заходу і залишив Антоненка під вартою.

    Реклама на dsnews.ua