• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Під час "тарифного протесту" в Полтаві стався конфлікт за участі мітингувальників (ВІДЕО)

Кілька десятків протестувальників перекрили рух трасою Київ — Харків у Полтаві, вимагаючи зниження тарифів на газ та його транспортування 

Перекриття траси у Полтаві
Перекриття траси у Полтаві
Реклама на dsnews.ua

Мітингарі рухаються пішохідним переходом, тримаючи у руках плакати та транспаранти, інформує "ДС".

На плакатах учасників акції, зокрема, "Українцям — українській газ", "Тарифи — пограбування українців", "Ні — корупційній владі" та інш.

Перекриття траси у Полтаві
Перекриття траси у Полтаві

Після сварок та вмовлянь протестувальники пропустили частину вантажівок. Втім, згодом блокування відновилося, пише 0532.ua.

Учасники акції пояснюють, що висока ціна на газ є непосильною для багатьох українців. Також люди заявляють про готовність до радикальних дій.

Як писала "ДС", на позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги проходять низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині, Житомирщині. Акції супроводжуються перекриттям автодоріг.

    Реклама на dsnews.ua