• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Під Києвом через розгерметизацію на газопроводі стався потужний вибух (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У ніч проти 15 вересня в селищі Чабани під Києвом сталася розгерметизація газового трубопроводу високого тиску, мешканці навколишніх районів були налякані сильним гулом

Про надзвичайну пригоду повідомив користувач Facebook Сергій Гулієв у групі "Безпечний регіон", інформує "ДС".

"Надзвичайна пригода в Чабанах! 15.09.2020 біля 00.30 відбулася розгерметизація газового трубопроводу високого тиску (Уренгой-Помари-Ужгород), що постачає газ на Європу та проходить через поля Чабанів. Стався потужний вихід газу в навколишнє середовище. Всі аварійні служби на місці, в ближніх населених пунктах відключено електропостачання, приймаються міри по перекриттю газопостачання", — написав він.

Згодом він проінформував, що приблизно о 01:15 газову трубу було перекрито.

Разом з тим мешканці Чабанів та навколишніх районів масово повідомляли про сильний гул, який було чутно на багато кілометрів.

Також в мережі зʼявилося відео, на якому чутно сильний шум. Автор відео припускає, що стався вибух.

Про вибух також повідомила співачка Гайтана. "О 00:15 в Іванковичах було чути сильний вибух, від якого затремтіли вікна у будинку. Перед вибухом здалося, що падає літак. І зараз продовжує щось дуже голосно шуміти. Хто що знає і чув?" — написала вона у Facebook.

Цікаво, що співачка проживає в селищі "Маєток" під Києвом, де недавно продав свій будинок президент Володимир Зеленський.

На ситуацію також відреагував колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян: "У Васильківському районі Київської області, особливо в районі сіл Іванковичі, Хотів, Чабани, з 00:12 після звуку вибуху — постійний дуже гучний низькочастотний шум, який нагадує звук від горіння газу в великих об’ємах або роботу потужного дизельного генератора. Полум’я не видно поки".

Згодом він підтвердив, що "о 01:17 звук припинився".

"Порада від аварійної служби газу мешканцям цього району — перекрити подачу газу в своїх помешкання на час ліквідації аварії. Аварійна служба виїхала на місце аварії, яка сталася поблизу Хотова", — додав експосадовець і звернувся за поясненнями до групи "Нафтогаз".

Офіційних коментарів рятувальників та газовиків з приводу надзвичайної пригоди поки що не надходило.

    Реклама на dsnews.ua