• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Підсумки IX Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На Урок": де навчаються найрозумніші діти

Завершилася IX Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок", яка тривала з 19 квітня до 25 травня

Реклама на dsnews.ua

Загалом до активності долучилася майже половина українських шкіл, від яких було зареєстровано близько 300 000 учасників. Учні мали можливість безкоштовно взяти участь в олімпіадах та перевірити власні знання, виконуючи завдання із 20 навчальних дисциплін: іноземних мов, біології, географії, математики, української мови та літератури, правознавства, хімії, фізики, астрономії тощо. 

27 травня організатори олімпіади опублікували результати. Тож школярі вже можуть зайти до своїх Е-кабінетів, щоби завантажити нагороди, переглянути правильні відповіді та провести роботу над помилками. У своїх заявках освітяни мають змогу ознайомитися з результатами всього класу та окремої дитини, а також завантажити нагороди (свідоцтва та подяки). 

Трохи статистики:

  • В олімпіаді взяли участь 276 тисяч учнів.
  • Області, представники яких завершили олімпіаду з найвищим середнім балом: Сумська (74.37), Кіровоградська (73.04) та Хмельницька (72.83).
  • До олімпіади долучилися школярі з усіх областей України, але найактивніші – з Київської (31 104 уч.), Дніпропетровської (21 152 уч.) та Харківської (19 494 уч.) областей.
  • Найкращі результати учасники продемонстрували на олімпіадах із таких предметів: «Я досліджую світ» (середній бал – 86.43, Сумська обл.), «Мистецтво» (середній бал – 85.78, Хмельницька обл.) та «Предмети початкової школи» (середній бал – 85.61, Сумська обл.).

Цьогоріч партнером весняної інтернет-олімпіади «На Урок» стало видавництво BookChef. Всі учасники отримали промокод на знижку 10% для придбання книжок зі шкільної серії та підручників Павла Віктора. Промокод потрібно використати з 25.05 по 30.06. Додатково після завершення олімпіади було розіграно 3 комплекти книг зі шкільної серії та три примірники видання «Фізика. Основи й механічний рух» Павла Віктора. Крім того, школярі отримали дипломи переможців та сертифікати учасників інтернет-олімпіади «На Урок» в електронному форматі.

Восени на школярів України чекатиме Х інтернет-олімпіада «На Урок», тому кожна дитина зможе взяти участь у новій осінній сесії, перевірити власні знання з улюбленого предмета та відчути себе переможцем. 

    Реклама на dsnews.ua