• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Бенкет під час чуми. У "ДНР" обурені призовим фондом "конкурсу краси" (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
В окупованому Донецьку сьогодні, 12 грудня, відбудеться фінал конкурсу краси "Міс Донбас-2018"

Захід пройде в місцевому оперному театрі, передає "ДС" з посиланням на "КП".

Призовий фонд конкурсу складає 900 тисяч рублів (за курсом на 12 грудня - $13 532), в тому числі за I місце - 200 тисяч рублів, ІІ місце - 150 тисяч і III місце - 100 тисяч рублів. Крім того, конкурсом передбачені спеціальні призи на суму 450 тисяч рублів.

басурін та мозковий слимак

Конкурси краси в ДНР особливі, таких завдань, як роздають там, нема більше ніде! От наприклад, на конкурсі “Леді ДНР” учасниця мала вмовити Едуарда Басуріна відпустити її додому, незважаючи на те, що порушила комендантську годину. #мозковийслимак

Gepostet von Рагу.лі am Samstag, 8. Dezember 2018

"Відкритий конкурс краси і таланту "Міс Донбас-2018" стартував 4 жовтня і прийняв більше двохсот заявок. Після другого етапу конкурсу 28 листопада було відібрано 18 учасниць, які будуть боротися за титул першої красуні Донбасу-2018 у фіналі. Він розпочнеться 12 грудня о 17 годині (16:00 за Києвом, - "ДС")", - пише російське інтернет-видання.

У той же час далеко не всі жителі непідконтрольних Україні територій Донецької області по достоїнству оцінили як сам т. н. "конкурс", так і його призовий фонд, йдеться в сюжеті "Новини Донбасу".

На «мисс ДНР» почти миллион рублей

«ДНР» проводит конкурс красоты с призовым фондом 900 тысяч рублей. В Донецке не все оценили целесообразность затрат.

Gepostet von Новости Донбасса am Mittwoch, 12. Dezember 2018

Громадяни зазначили, що кошти можна було б витратити на потреби пенсіонерів, інвалідів та інших уразливих верств населення і оцінили захід як "сюр" і "бенкет під час чуми".

Раніше повідомлялося. що в Донецьку відсвяткували день "георгіївської стрічки".

    Реклама на dsnews.ua