• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Після концертів Полякової і Білик у Харкові зафіксовано спалах коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Попри те, що Харків перебуває у "помаранчевій зоні", де заборонені масові заходи на понад 220 людей, українські зірки продовжують там охоче виступати

Після скандального концерту до Дня вчителя, у якому взяла участь Оля Полякова, до міста приїхала Ірина Білик, інформує "ДС".

Концерт відбувся 5 жовтня у залі Палацу студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

"Ані страх коронавірусу, ані заборони через зонування, спричинене COVID-19, не змогли втримати харківʼян від творчості Білик", — пише портал Depo.ua.

Як виявилося, концерт Білик було перенесено з квітня. Попри те, що Харків потрапив до "помаранчевої зони", захід відбувся.

Станом на ранок 7 жовтня Харківська область стала абсолютним лідером за кількістю нових випадків зараження коронавірусом. В регіоні зафіксовано 685 випадків, 518 з них — у Харкові. Це набагато більше, ніж у Києві.

Як писала "ДС", 3 жовтня у Харкові відбувся концерт за участі співачки Олі Полякової. Захід був присвячений Дню вчителя і формально проходив за підтримки міського голови Геннадія Кернеса. На заході були присутні як самі вчителі, так і члени їхніх родин. Були серед них і діти. Дистанції глядачі не дотримувалися, лише частина з них була у масках. Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов висловив обурення з приводу концерту Полякової.

Відомості про порушення карантину внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. 

    Реклама на dsnews.ua