• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Питання солі та піску не стоїть: У "Київавтодорі" розказали про підготовку до розчищення доріг взимку

Реклама на dsnews.ua

Комунальна корпорація "Київавтодор" станом на 2 жовтня повністю підготувала 80% спецтехніки (439 одиниць з 544) до роботи взимку, а завдяки минулорічній теплій зимі вперше за багато років на порядку денному не стоїть питання закупівлі солі та піску

Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Олександр Густєлєв, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу КМДА. 

За його словами, інші 20% техніки ще використовують в дорожньо-будівельних роботах, проте у разі необхідності вона буде негайно переобладнана для зимового утримання дорожньої інфраструктури.

Також на випадок затяжних снігопадів і надзвичайних ситуацій шляхово-експлуатаційні підприємства, підпорядковані КК "Київавтодор", завершують укладання договорів на залучення допоміжної техніки зі сторонніми організаціями.

Як зазначив Густєльов, вже з 15 жовтня, на випадок різкого погіршення погодних умов, частина снігоприбиральної техніки автодорівців перейде на цілодобове чергування. А з 1 листопада вся зимова спецтехніка та механізми чергуватимуть у цілодобовому режимі.

"Вперше за багато років на порядку денному не стоїть питання закупівлі підприємствами корпорації солі та піску. Завдяки минулорічній теплій зимі столичні дорожники мали значну економію посипальних матеріалів, тому сіль і пісок майже не закуповувались. Наразі для обробки вулично-дорожньої мережі в наявності 45,9 тисячі тонн солі (102% від запланованого на початок осінньо-зимового періоду) та 33, 8 тисячі тонн піску (117% від плану)", — додав він.  

    Реклама на dsnews.ua