• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Опалення та гаряча вода для киян не подорожчали завдяки дотаціям, - Кличко

Тарифи на опалення, гарячу воду та громадський транспорт у Києві залишились на колишньому рівні завдяки дотаціям з бюджету Києва

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі мер української столиці Віталій Кличко, повідомляє "ДС".

"Питання перегляду тарифів на проїзд до кінця опалювального сезону розглядатися не буде… Винесене воно поки тільки на обговорення. Це – проект. А не ухвалене рішення", — наголосив градоначальник.

Кличко зазначив, що комунальні підприємства "Київський метрополітен" та "Київпастранс" звернулися до КМДА з тим, що тарифи на перевезення у комунальному транспорті давно не відповідають їх собівартості. Причиною є значне зростання цін на енергоносії, які є головною складовою вартості тарифу.

"Також підкреслю, щоб не підвищувати тарифи на опалення і гарячу воду для киян, міська влада вже компенсувала зі столичного бюджету більше 2 млрд гривень", — написав Кличко, додавши, що у 2021 році дотація на громадський транспорт із міського бюджету становить 4,5 млрд. грн.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що плата за проїзд у громадському транспорті Києва підвищиться до 20 грн. за одну поїздку.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua