• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1

"Плили б ввечері – було б золото", — Романчук про своє "срібло" на Олімпіаді

Український плавець Михайло Романчук, який виграв першу срібну медаль для України на Олімпіаді в Токіо, вважає, що його шанси на "золото" були б більшими, якби змагання відбувалися увечері, а не зранку

Про це Романчук сказав на пресконференції, передає "ДС" з посиланням на Суспільне.

Романчук на Олімпійських іграх у Токіо отримав дві медалі – "бронзу" на дистанції 800 м і "срібло" на дистанції 1500 м. На останній українцеві вдалося на фініші випередити італійця Ґреґорі Палтріньєрі, але не американця Роберта Фінка, який вирвався на перше місце наприкінці запливу.

Романчук став єдиним українцем, що здобув у Токіо дві медалі. А також першим за 17 років плавцем, що виграв щонайменше одну медаль саме у цьому виді спорту.

"Задоволений другим місцем, тому що для мене це незвична практика – змагатися зранку. Все-таки у нас четверта ранку, а в Америці – вечір. Це також зіграло велику роль. Але такі реалії нашого життя, і всі були в однакових умовах. І я не можу сказати, що хтось там переміг через те, що змінили розклад. Всі були в однакових умовах, і американець виявився сильнішим.

У мене дві медалі – "срібло" та "бронза". Якби був ще один заплив – було б і "золото", але, на жаль, його немає. Проаналізуємо з тренером виступ та помилки, які, упевнений, що були. Будемо їх враховувати та рухатися далі.

Показав свій максимум, все, на що здатний. Упевнений, якби фінали були ввечері – боровся за "золото". Шансів було б набагато більше, оскільки ввечері почуваю себе краще. Але нічого, не закінчую карʼєру, мені є що доводити іншим", — сказав Романчук.

Нагадаємо, сьогодні український плавець Михайло Романчук здобув першу для української збірної "срібну" медаль на Олімпіаді-2020 в Токіо. У фіналі чоловічого запливу на 1 500 метрів вільним стилем він поступився американському плавцю.

Раніше Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд, вигравши півфінал на дистанції 800 метрів вільним стилем із результатом 7.41.28. Також Михайло Романчук виграв бронзову медаль Олімпіади-2020 у запливі на 800 метрів вільним стилем.

Відзначимо, сьогодні дружина Романчука українка Марина Бех-Романчук пробилася у фінал Олімпійських ігор-2020 в Токіо зі стрибків у довжину.

Редактор: Віктор Костенко