• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Побиття Балуха: з'явилася реакція Офісу Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Офіс президента України висловив глибоку стурбованість у звʼязку з побиттям в ніч на вівторок, 8 вересня, колишнього українського політичного вʼязня в Росії Володимира Балуха

Про це йдеться у повідомленні прессслужби ОПУ, передає "ДС".

"Офіс Президента вкрай стурбований інформацією про напад на колишнього політвʼязня Володимира Балуха. Його жорстоко побили цієї ночі – фактично в річницю його звільнення з полону. Зламані рука та ключиця. За повідомленнями лікарів, загрози його життю немає", — зазначено у повідомленні.

У президента вимагають від Національної поліції "швидкого та повного розслідування цього злочину".

"Наразі немає підтверджених даних, які свідчили б про те, що в нападу міг бути політичний мотив. Але всі версії мають бути ретельно перевірені, зокрема політична", — відзначають в Офісі президента.

Там підкреслили, що вуличне насильство в Україні останніми роками досягло загрозливого масштабу.

"Злочинці відчули, що принцип невідворотності покарання не працює. Очікуємо від правоохоронців більш систематичної роботи для відновлення порядку на вулицях та превенції правопорушень", — підсумували в ОПУ.

Нагадамо, в Нацполіції заявили, що Володимира Балуха під час побиття обікрали. Зараз поліцейські намагаються поспілкуватися з ним в лікарні, щоб встановити обставини події

    Реклама на dsnews.ua