• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Під ОПУ закінчилася акція підтримки підозрюваних у справі Шеремета

Реклама на dsnews.ua
У Києві на Банковій завершилася акція в підтримку підозрюваних у справі Шеремета - Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь

Про це йдеться в повідомленні "Української правди", передає "ДС".

Протест розпочався о 12:00 в парку Шевченка в Києві. Потім протестувальники пройшли до будівлі МВС, а звідти - на вулицю Банкову, де знаходиться Офіс президента.

Співробітники поліції виставили коридор на входах на вулицю Банкову і перевіряли людей на наявність заборонених предметів та спецзасобів.

Під ВП протестувальники запалили фаєри і закликали громадськість звернути увагу на, на їхню думку, сфабриковану звинувачення проти Антоненко, Дугарь і Кузьменко.

Організатори попросили учасників акції прийти на судові засідання по справі Шеремета 6 і 7 липня. Після цього оголосили акцію завершеною.

Як повідомляла "ДС", 12 грудня 2019 року слідчі заявили, що у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрюють щонайменше трьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря та волонтера Юлію Кузьменко, музиканта і добровольця Андрія Антоненко. Всім їм було оголошено про підозру. Також у справі фігурують добровольці Владислав та Інна Грищенко, однак на даний момент вони є підозрюваними у справі про організацію замаху на бізнесмена у Косові Івано-Франківської області.

22 травня поліція завершила розслідування у відношенні підозрюваних у виконанні вбивства Шеремета.

    Реклама на dsnews.ua