• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Підбирається до України": Степанов попереджає про агресивний індійський штам COVID-19

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов назвав симптоми нового штаму коронавірусу, який зафіксовано в Індії. Цей різновид COVID-19 більш агресивний, ніж штами з ПАР і Великої Британії

Максим Степанов
Максим Степанов
Реклама на dsnews.ua

Про це Степанов заявив під час брифінгу у вівторок, 11 травня, передає "ДС".

"Світом поширюється новий штам коронавірусу. Він агресивніший, ніж південно-африканський і британський штами. Він виражений надважкою клінічною картиною, з ураженням не тільки органів дихання, але і шлунково-кишкового тракту та нирок. У пацієнтів спостерігається важка інтоксикація організму. За повідомленням індійських ЗМІ, також фіксуються випадки критичних уражень слизової носа та горла", — заявив Степанов.

За його словами, цей штам вірусу вже "підбирається до України" і зафіксований в Польщі, Румунії та низці інших країн Європи.

Нагадаємо, в Індії сталався масштабний спалах коронавірусу. Майже щодня в країні фіксують понад 400 тисяч нових заражень, а днями підтвердили новий антирекорд летальних випадків — за добу померли понад 4 тисяч осіб.

Як повідомляла "ДС", з 2 травня до України заборонений вʼїзд іноземцям, які прибули з Індії або перебували на її території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua