• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Підрив військового авто на Донбасі: у шпиталі розповіли про стан поранених бійців

Стан здоров'я трьох бійців Об'єднаних сил, які 27 квітня постраждали внаслідок підриву військового автомобіля на Луганщині на невідомому вибуховому пристрої, задовільний

Військово-медичний клінічний центр Північного регіону
Військово-медичний клінічний центр Північного регіону
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні командування Медсил ЗСУ, передає "ДС".

Наразі поранені бійці у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону в Харкові. Їхній стан медики оцінюють як задовільний.

"Двоє армійців мають комбіновані травми — вибухові травми зі струсами головного мозку та акубаротравмами. Один із них, на жаль, зазнав скелетну травму із пошкодженням кісток тазу. У двох діагностовано опіки першого та другого ступенів. Ще на Луганщині у військово-мобільному госпіталі їм надали кваліфіковану медичну допомогу, і поки вони їхали до Харкова, ми приготували все необхідне для дообстеження та призначення курсу лікування", — розповів провідний терапевт шпиталю Сергій Шипілов.

Наразі бійцям не потрібні негайні операції, медики визначаються з напрямками лікування.

"Приблизно дві-три доби ми спостерігатимемо за пацієнтами. Можливо, тим армійцям, в яких глибокі опіки, проведемо аутодермопластику. Проте дуже сподіватимемося, що останнє не знадобиться. Сам процес лікування займе декілька тижнів, а ось на реабілітацію піде значно більше часу. У будь-якому разі після одужання на них чекає відпустка та відпочинок в одному з відомчих санаторіїв", – додав Шипілов.

Як писала "ДС", 27 квітня на Донбасі військовий автомобіль підірвався на невідомому вибуховому пристрої. Один боєць ООС загинув, ще троє зазнали травм.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua