• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Транспорт і ресторани тільки за сертифікатом про вакцинацію. Що можуть ввести до наступного локдауну

До постанови Кабінету Міністрів про спеціальні заходи щодо протидії поширенню COVID-19 можуть внести зміни, які розширюють можливості власників сертифікату про вакцинацію від COVD-19 під час карантину

Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося під час селекторної наради з питань протидії пандемії COVID-19 під головуванням президента Володимира Зеленського, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу ОПУ.

Серед обговорюваних змін, зокрема, можливість перебування в закладах харчування лише за наявності сертифіката про вакцинацію. Це ж стосуватиметься й користування залізничним, автобусним та авіаційним транспортом для міжобласного сполучення.

При цьому учасники наради відзначили, що єдиною можливістю уникнути повного локдауну в Україні є вакцинація.

Керівництво Національної поліції та Служби безпеки України доповіло Президенту про боротьбу з підробкою ПЛР-тестів і COVID-сертифікатів. Було також заявлено про наміри робити вибіркові перевірки дотримання карантинних обмежень у закладах громадського харчування, кінотеатрах та інших місцях масового перебування людей.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль також зазначив, що за минулий тиждень у країні зафіксовано 90 079 нових випадків COVID-19, тоді як тижнем раніше було виявлено 64 606 випадків. Таким чином, динаміка зростання продовжує зберігатися, найбільше хворих виявлено у четвер – 16 362.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua