• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Поклонська заявила про "злиденний Донбас", за який у РФ "хтось одягає військову форму": У "ДНР" відреагували

Депутатка Держдуми РФ Наталія Поклонська заявила про "злиденний Донбас", за який у РФ "хтось одягає військову форму"

Наталя Поклонська
Наталя Поклонська
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала в інтерв'ю RT, передає "ДС".

«Я бачу, який Донбас сьогодні. Його просто вбили. Люди там жебраки. Люди не за російську і не за українську владу. Люди — за мир. Вони втомились. Вони хочуть жити. Просто, розумієте? Жити нормально. Дітей до школи відправляти, робити дурниці, просто жити. А їм не дають можливості. І хто винен? Та не знаю я, хто винен. Потрібно зараз, напевно, якось усім зупинитися і дати можливість людям почати жити», — сказала уродженка Луганської області, "експрокурор" окупованого Криму.

Говорячи про збройний конфлікт, Поклонська натякнула на участь Росії: «За них [жителів Донбасу] хтось одягає військову форуму і кричить: "Донбас — це Росія! Тому ми зараз ось наведемо порядок". На зразок ура-патріотів я говорю. Люди сидять: "Угу. Ні, Донбас — це Україна. Ми зараз повернемо вас, шановні мешканці". Слухайте, та скільки можна? Сім років уже. Треба якось поставити крапку і не треба поширювати на весь світ до планети Марс русскій мір...».

«Офіційно Володимир Володимирович (Путін, — "ДС") сказав, що Збройних сил Російської Федерації на Донбасі немає. Але ми розуміємо, що, крім ВС РФ, є ще якісь вільні, наймані і ура-патріотичні люди на кшталт Стрєлкова, який сидів і у вас тут розповідав, як він за "русскій мір" убивав людей. Я категорична противниця таких патріотів», — підкреслила Поклонська.

В "ДНР" обурені. Так звана громадська палата при угрупованні «ДНР» випустила звернення до "голови" окупованого Росією Криму Сергія Аксьонова з проханням «не висувати кандидатуру Наталії Поклонської на вибори в Державну думу РФ».

«Ця людина, яка образила своїми висловлюваннями пам'ять загиблих жителів Донбасу, не гідна представляти інтереси російського народу», — йдеться в повідомленні, яке цитують "Новости Донбасса".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua