• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

PokrovSky: відкриття нової Галереї інтер'єрів в Києві (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
У Києві на Подолі відкрилася Галерея інтер'єрів PokrovSky

Тут розташувалися бутики з широким асортиментом товарів дизайну і інтер'єру преміум-класу, кожен з яких не тільки функціональний, але і є справжнім витвором мистецтва. У Галереї "PokrovSky" є відділи меблів і високоякісної фурнітури, кухонь, побутової техніки, матраців, штор, камінів, світильників, а ще - унікальний салон квітів і східних солодощів. Асортимент представлених товарів становить всього близько 10000 найменувань.

Серед орендарів Галереї такі відомі світові бренди як: Blum, Gorenje, Територія сну, Family Room, Villa Grazia, KAMIN-bio, WOOD studio: Morfeus, Милюкс, Sweet Flowers, Сервант.еѕ, Joos, VIRSAVIA, Bekker, Tiger. Галерея відкрита для співпраці з архітектурними бюро і дизайнерськими студіями. Не загубитися в такій великій кількості товарів допоможуть досвідчені консультанти - професійні дизайнери інтер'єру. Кожен з товарів відповідає міжнародним стандартам і вимогам екологічності.

Галерея "PokrovSky" зручно розташувався на вулиці Глибочицька між Лук'янівкою і Старим Подолом в оточенні нових житлових комплексів, пам'ятників архітектури Києва, фешенебельних готелів і ресторанів, сучасних бізнес-центрів та банківських установ. Київська багата барвиста історія власне і послужила натхненням для назви комплексу. Це данина козацької традиції - козаки вважали Покрову своєю заступницею. Найбільшу кількість храмів в Україні освячено в честь Покрови Пресвятої Богородиці. Найдавнішою і найшанованішою є церква Покрови Пресвятої Богородиці на Подолі.

Галерея входить до складу ЖК "Покровський Посад" і займає чотири рівня, перший з яких - бутікова галерея, ресторан, другий - бутіки, третій і четвертий рівні - офісна зона, виставковий зал творів мистецтва і спортивний комплекс.

Для зручності відвідувачів на території Галереї розташовані кафе з ароматною кавою та зони відпочинку, а незабаром буде відкритий фешенебельний ресторан. Для гостей також передбачена власна парковка на території.

"Наша команда, пишається тим, що зуміла зібрати під одним дахом майстрів своєї справи - якісних виробників і талановитих дизайнерів. Тому відвідавши Галереї, ви можете купити не тільки якийсь окремий предмет - меблі, люстру, побутову техніку тощо. У нас ви можете придбати відразу ціле дизайнерське рішення, власне кажучи атмосферу для свого будинку. Ми раді поділитися своїм натхненням", - відзначає директор компанії Олександр Поживанов.

    Реклама на dsnews.ua