• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Поліції немає, але ви тримайтеся? В Укрзалізниці заявили, що третину вагонів обладнано відеокамерами

Реклама на dsnews.ua

Третину парку пасажирських вагонів акціонерної компанії "Укрзалізниця" обладнано камерами відеоспостереження

Про це повідомив в. о. голови правління "Укрзалізниці" Іван Юрик на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"До супроводу поїздів повинні бути залучені працівники Нацполіції. Зараз обговорюємо це питання. Крім того, продовжуємо облаштовувати вагони і вокзали камерами відеоспостереження. Вагонів із камерами у нас близько тисячі, це третина від парку. Маю тверде переконання, що спільними зусиллями нам вдасться відпрацювати оперативну взаємодію з правоохоронними органами і побудувати якісно нову систему безпеки в поїздах", — написав він.

Як повідомляла "ДС", 31 липня в поїзді "Укрзалізниці" сполученням "Маріуполь — Київ" чоловік напав на жінку, побив і намагався зґвалтувати в присутності її малолітнього сина. Тричі судимий уродженець Запоріжжя Віталій Рудзько, який підозрюється в нападі, був затриманий і заарештований на 60 днів без права виходу під заставу.

За словами потерпілої, провідники намагалися дати їй хабаря, щоби вона не зверталася в поліцію, адже, як з'ясувалося, нападник їхав "зайцем". У підсумку "Укрзалізниця" провела службове розслідування, і співробітників, через недбалість яких нападник без квитка опинився у вагоні, буде звільнено.

6 серпня поліцейські висадили трьох пасажирів нічного поїзда №17 Харків-Ужгород, які порушували громадський порядок, розпивали алкоголь і погрожували начальнику поїзда.

Відзначимо, що зараз Мінінфраструктури веде переговори з поліцією, щоби повернути поліцейських у поїзди для охорони громадського порядку. До 2012 року у всіх поїздах були патрулі. Тепер же поліція відмовляється супроводжувати потяги безкоштовно.

    Реклама на dsnews.ua