• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Поліція буде проводити показове "полювання" на тих, хто не носить маски

Національна поліція буде контролювати дотримання масочного режиму та інших протиепідемічних заходів

inpushkino.ru
Реклама на dsnews.ua

Таку заяву зробив заступник міністра охорони здоров'я — головний державний санітарний лікар Ігор Кузин в інтерв'ю медичному експерту ЮНІСЕФ Катерині Булавінової, повідомляє "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Ми будемо починати з показових рейдів. Ми дійсно розуміємо, що в аеропорту "Бориспіль" зараз не контролюється абсолютно нічого... Тому ми будемо вводити механізм таких рейдів на критичні об'єкти (інфраструктури), і робити це також на рівні областей для того, щоб працювати разом з Національною поліцією і допомагати їм фіксувати такі випадки (коли масковий режим порушується, — "ДС")", — заявив Кузін.

"Я впевнений, що вони (поліція, -" ДС ") будуть це робити. Зараз такі норми прописані в кожній зоні (епідемічної небезпеки). Ми вже кілька разів спілкувалися з Національною поліцією", — додав він.

Також Кузін зазначив, що з Національною поліцією зараз "опрацьовуються більш жорсткі заходи щодо контролю використання засобів індивідуального захисту".

Як писала "ДС", раніше головний санлікар України Ігор Кузин повідомив, що в умовах "жовтої зони" карантину, яку знову введуть в Україні, обмежать кількість відвідувачів на масових заходах і скоротять наповнюваність місць в кінотеатрах до 50%.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua