• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Поліція погрожує адмінпротоколами порушникам карантину на Волині

Реклама на dsnews.ua

Поліція Волинської області попередила, що з 4 серпня виписуватиме адміністративні протоколи порушникам карантину

Про це йдеться у публікації "РБК-Україна", передає "ДС".

У Головному управлінні поліції Волинської області зазначили, що правоохоронці продовжують проводити профілактичну роботу — як серед людей, так і серед суб’єктів господарювання та перевізників. При цьому на сьогодні правоохоронці не складають ніяких адміністративних протоколів, оскільки "розуміють усю складність ситуації".

"Ми розуміємо те, що люди проти, але ми маємо розуміти, що є рішення центрального органу, воно чинне і, звичайно, ми маємо контролювати його дотримання… Надалі ми будемо складати протоколи на особливо злісних порушників, які не виконують законні вимоги та які ігноруватимуть санітарно-гігієнічні вимоги", — розповіли у поліції.

Правоохоронці мають намір складати адміністративні протоколи на порушників карантинного режиму з 4 серпня.

Як повідомляла "ДС", з 1 серпня в Україні набули чинності нові правила адаптивного карантину. Зокрема, міста, області та райони будуть розподілятися по зонах. Наразі у "червоній зоні", до якої входять міста й райони з найбільш складною ситуацією із захворюваністю на COVID-19, входять міста Луцьк і Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.

Міська влада Тернополя заявила про незгоду з зарахуванням міста до "червоної зони" карантину. До неї приєдналися в Луцьку: міська рада заявила, що не буде ухвалювати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів.

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що місцеві органи влади не мають самовільно скасовувати карантин, інакше саме вони будуть нести відповідальність за смерті жителів від ускладнень коронавірусу.

    Реклама на dsnews.ua