• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Поліція розпочинає масштабний "бурштиновий рейд" на Рівненщині (ФОТО, ВІДЕО)

Відсьогодні, 12 січня, правоохоронці у протидії незаконному видобуванню бурштину розпочинають масштабне відпрацювання північних районів Рівненської області

Поліція
Поліція
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив Відділ комунікацій обласного управління Національної поліції, інформує "ДС".

"До проведення рейдів залучені придані сили поліції Рівненщини, зокрема бійці роти поліції особливого реагування, спецпризначенці КОРДу, працівники підрозділу тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції в Рівненській області, оперативного штабу та військовослужбовці Нацгвардії", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для виявлення і припинення нелегального промислу у важкодоступних місцях будуть залучені майже 20 одиниць спецтехніки.

"Чинним законодавством передбачено процедуру отримання спецдозволів для легального видобутку бурштину-сирцю. Тож наша основна мета — відновити порядок та законність у поліських районах, адже кожен громадянин має гарантоване право на чесну працю. Наразі у поліції достатньо сил та засобів, аби не допустити масових безпорядків та правопорушень з боку місцевого населення", — підкреслив начальник поліції Рівненщини Олексій Камишанський.

Раніше "ДС" писала, що правоохоронці виявили підпільний бурштиновий цех на Рівненщині.

    Реклама на dsnews.ua