• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Поліція затримала під Києвом "вора в законі" "Магало" (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Наразі 46-річного уродженця Грузії поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства у Волинській області. Вирішується питання щодо його примусового видворення за межі України

"Магало" затримали 31 жовтня у заміському будинку Київської області. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Національної поліції України, передає "ДС".

За даними поліції, у липні 2020 року рішенням суду "вору в законі" було відмовлено у набутті громадянства України. 

"Розуміючи, що законних підстав перебувати на території країни у нього немає і що він може бути примусово видворений, вживав всіх можливих заходів конспірації, аби не потрапити в поле зору поліцейських", — йдеться у повідомленні. 

Також повідомляється, що "вор" вже має за плечима кримінальний досвід. Зокрема, його та його поплічника було засуджено за скоєння на території столичного регіону озброєного нападу на родину підприємця, під час якого вони силою відібрали 150 тисяч доларів США. 

Як зазначається, стосовно 46-річного уродженця Грузії склали адмінпротокол за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

    Реклама на dsnews.ua