• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Поліція затримала підозрюваного у вбивстві працівниці Верховної Ради

Реклама на dsnews.ua

У Київській області правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві гардеробниці Верховної Ради Антоніни Шпір

Про це сьогодні на брифінгу повідомив керівник Головного управління поліції Київщини Андрій Нєбитов.

"Затриманий виявився громадянином України, який неодноразово був судимий за насильницькі злочини… В 2016 році він вийшов на волю", — сказав Нєбитов.

За його даними, правоохоронці отримали ще п’ять повідомлень від жінок щодо насильницьких дій, які вчинив затриманий. За даними слідства, 29 червня 2019 року затриманий пограбував та вбив жінку, що йшла через поле до маршрутного таксі.

Як зʼясувалося, затриманий ніде не працював і жив коштом пограбування жінок. Зараз його підозрюють за статтями 187 (Розбій), 115 (Умисне вбивство) та 153 (Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) Кримінального кодексу України.

Як писала "ДС", на початку липня 2019 року правоохоронці в кукурудзяному полі між селищами Вільне і Юрівка Київської області виявили тіло жінки, яка працювала гардеробницею у Верховній Раді. На тілі жінки були присутні сліди насильницької смерті.

    Реклама на dsnews.ua