• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Поліція збільшила кількість ділянок, на яких встановлено прилад TruCAM (КАРТА)

Реклама на dsnews.ua

Кількість ділянок, на яких патрульні вимірюватимуть швидкість автівок за допомогою приладу TruCAM, поступово збільшується

Про це сьогодні повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, інформує "ДС".

"Поряд з камерами автоматичної фіксації порушень ми продовжуємо використовувати мобільні прилади TruCAM, адже, як показує міжнародна практика, більша ефективність у контролі за швидкістю руху досягається тільки у поєднанні методів вимірювання", — написав він у себе в Facebook.

Білошицький повідомив, що від сьогодні зʼявиться ще 43 нових та розширено вже пʼять існуючих ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM. Оновлену інформацію щодо автоділянок можна подивитися за посиланням.

"Місця вимірювання — аварійно-небезпечні ділянки автодоріг та в місця концентрації ДТП, скоєних з причин перевищення швидкості руху. Усього на дорогах України працюватиме 116 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 252 ділянках", — додав Білошицький.

Раніше стало відомо, що одіозний нардеп "Слуги народу" Олександр Дубінський очолив рейтинг злісних порушників ПДР.

    Реклама на dsnews.ua