• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Полковник ЗСУ, який заявив про "реінтеграції" з військовими РФ, записав "покаяння"

Реклама на dsnews.ua
Начальник Управління військово-цивільного співробітництва ВСУ Олександр Ноздрачов вибачився за свої висловлювання з приводу "швидкої реінтеграції українських військових з військовими РФ і проросійськими бойовиками

Відповідне звернення полковник Збройних сил України опублікував на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Під час круглого столу, я допустив велику помилку - некоректно висловившись щодо ветеранів та військовослужбовців, які виконують завдання у боротьбі з російською агресією. Я відверто помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку. Я абсолютно не висловлював думку керівництва Збройних сил України, це моя вина, і я її розумію", - сказав на записи Ноздрачов.

За словами полковника, з його висловлювань вже призначено службове розслідування, а сам він готовий понести покарання.

У той же час Ноздрачов стверджує, що має патріотичну позицію, яка підтверджена діями з перших днів війни. Разом з тим, він заявив, що сказане ним не відображає те, що він хотів донести.

Нагадаємо, 12 грудня під час круглого столу в Києві полковник ЗСУ Олександр Ноздрачов заявив, що "українські військові і російські військові, які проти нас воювали і продовжують воювати, і навіть ті військові, які є у формуваннях Донецької і Луганської областей, реинтегруются дуже швидко".

Пізніше в Генштабі ЗСУ заявили, що висловлювання полковника є оціночними і суб'єктивними" і пообіцяли провести службове розслідування, про результати якої повідомити додатково".

    Реклама на dsnews.ua