• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Помер представник легендарної династії Ротшильдів

Барон Бенджамін де Ротшильд — нащадок засновника династії Ротшильд у сьомому поколінні, голова ради директорів групи Едмона де Ротшильда (Edmond de Rothschild Holding SA) помер від серцевого нападу у віці 57 років

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Le Parisien, передає "ДС".

"Аріан де Ротшильд і її дочки з великою скорботою повідомляють про смерть їхнього чоловіка і батька Бенджаміна де Ротшильда після серцевого нападу в сімейному будинку в Прені (Швейцарія) у другій половині дня 15 січня 2021 року", — говориться в пресрелізі.

Син Едмонда та Надін де Ротшильд був батьком чотирьох дітей.

Похорон барона призначений на найближчі дні. Будуть присутні тільки члени сім'ї — на прохання його родичів.

Франко-швейцарська група Rothschild Holding SA, головна компанія Edmond de Rothschild Group зі штаб-квартирою в Женеві, спеціалізується на приватних банківських послугах і управлінні активами. У Edmond de Rothschild Group входять благодійні Фонди Едмона де Ротшильда, також їй належить бренд Edmond de Rothschild Heritage (вишукані вина і сир, готелі і ресторани).

Вартість активів, що знаходяться в управлінні групи, складає 173 мільярда швейцарських франків (майже 194 мільярдів доларів).

Камілла Огрен (Мутон), Бенджамін і Аріан де Ротшильди (Кларк), Філіп Серей де Ротшильд (Мутон) і Ерік де Ротшильд (Лафіт)
Камілла Огрен (Мутон), Бенджамін і Аріан де Ротшильди (Кларк), Філіп Серей де Ротшильд (Мутон) і Ерік де Ротшильд (Лафіт)

Бенджамін де Ротшильд був одним з найбагатших членів своєї сім'ї за версією журналу Challenges, і не залишав цей рейтинг з 1998 року.

У 2019 Ротшильди були на 22-му місці рейтингу. У тому ж році він зайняв 1349 місце в світовому рейтингу американського журналу Forbes.

Династія Ротшильдів, банкірів і громадських діячів, походить від кінця XVIII століття. У 1816 році імператор Австрійської імперії Франц II надав Ротшильдам баронський титул. Вважається, що з XIX століття Ротшильди мають найбільші статки в світі після створення Федрезерву.

Нагадаємо, 14 січня від ускладнень коронавірусної хвороби помер художній керівник дитячого гумористичного журналу "Єралаш" Борис Грачевський.

    Реклама на dsnews.ua