• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Понад 360 нардепів отримали спецперепустки на громадський транспорт у Києві

Понад 360 депутатам Верховної Ради України видали спецперепустки для проїзду у громадському транспорті на тлі запровадження обмежень у Києві

Спецперепустка
Спецперепустка
Реклама на dsnews.ua

Про це УНН повідомили в пресслужбі Апарату ВР у відповідь на запит, передає "ДС".

"363 народним депутатам України Верховної Ради України дев’ятого скликання видані спеціальні квитки для проїзду в громадському транспорті", — йдеться у відповіді на запит.

Також у ВР повідомили, що у зв’язку з необхідністю забезпечити діяльність ВР, народних депутатів, підвідомчих підприємств, установ та організацій Апаратом ВР у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА з 5 квітня 2021 року було одержано 3000 шт. спецперепусток для проїзду в громадському транспорті Києва.

"Зазначені перепустки були видані народним депутатам України, помічникам-консультантам народних депутатів України, працівникам Апарату Верховної Ради України, Інституту законодавства Верховної Ради України, Державному підприємству "Парламентський телеканал "Рада", Державному підприємству "Редакція газети "Голос України", Державному підприємству — Видавництво Верховної Ради України (Парламентське видавництво), Автобазі Управління справами Апарату Верховної Ради України та іншим підвідомчим Управлінню справами Апарату Верховної Ради України підприємствам, установам та організаціям", — зазначається у відповіді на запит.

Нагадаємо, з 5 квітня в Києві посилили карантин: закрили дитсадки, а транспорт перевели на спецперепустки. Всі охочі не змогли взяти перепустки, а дехто спробував купити підроблені в інтернеті. Однак справжні спецперепустки - іменні, тож правоохоронці запросто відрізняли підробку. Разом із тим у Києві злетіли ціни на таксі, тож проїзд на роботу для багатьох мешканців столиці став ще тим квестом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua