• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Поняття не маю, що це": з'явилося відео затримання Савченко з підробленими COVID-сертифікатами

В мережі з'явилося відео затримання колишньої народної депутатки Надії Савченко та її сестри Віри в аеропорту "Бориспіль" через підроблені COVID-сертифікати

Реклама на dsnews.ua

Екснардепку та її сестру затримали при спробі перетину кордону до України з підробленими COVID-сертифікатами, передає "ДС".

На відео видно, що співробітник аеропорту просить Савченко продемонструвати свій сертифікат у додатку "Дія", оскільки з паперового варіанту код сертифікату не сканувався.

У відповідь Савченко заявила, що додатку "Дія" не має і поняття не має, що це, але встановлювати його відмовляється, адже передачу особистої інформації, зокрема паспортних даних, вважає незаконною.

""Дію" я не можу завантажити, тому що, по-перше, я поняття не маю, що це. По-друге, наскільки я знаю, "Дію" треба завантажити і в неї все вкласти: паспорт, банківську карту і так далі. А це в принципі незаконно", — сказала Савченко.

При цьому екснардепка щиро здивувалась інформації, що в Україні є спільне з ЄС програмне забезпечення для перевірки COVID-сертифікатів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в аеропорту "Бориспіль" затримали колишнього народного депутата та її сестру, які використовували підроблений COVID-сертифікат.

Колишнім народним депутатом, яка попалася в аеропорту "Бориспіль" з підробленими COVID-сертифікатом, виявилася Надія Савченко

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua