• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Поп-співачка Йолка повертається до Києва з великим концертом

27 жовтня співачка Йолка представить нову програму "Мне легко" в концертному залі Stereo Plaza.

Реклама на dsnews.ua

Вона завжди різна й завжди феноменально тонко відчуває свого слухача. Єлизавета Іванців і сама зізнається, що її душу, особистість і пісні не вмістити в рамки. Ёлка — це не одна композиція, а "подвійний вініловий альбом з експериментальною музикою".

Ще на старті, будучи під крилом Влада Валова, артистка записувала музику, яку можна було віднести одночасно й до року, і до хіп-хопу, і до R&B. Вона не приховує, що була в той час бунтаркою-максималісткою, яка щосили прагнула вести себе не як усі, грати не за правилами. Співачка цуралася додатку поп- до 2011 року, коли світ побачив суперхіт "Прованс", а за ним — не менш успішні "На большом воздушном шаре" і "Около тебя". З того часу Ёлка гордо називає себе попвиконавицею, яка проявляється по-різному, так, як відчуває. Вона зрозуміла, що їй подобається бути почутою й робити ту музику, яку зрозуміють не одиниці, а всі без винятку.

"Моревнутри", "Грею счастье", "Нарисуй мне небо", "Навсегда", "Впусти музыку", "Скучаю", "Мир открывается", "Пара" — з того часу співачка випустила десятки мелодійних і світлих хітів. А у 2019 році показала світові своє альтер-его — проєкт ЯАVЬ, що відкриває нові грані особистості, незвичні для Ёлки. Артистка називає ЯАVЬ своїм "психотерапевтом на тлі певних подій життя".

Нову програму під назвою "Мені легко" співачка і її команда представлять в столиці 27 жовтня. Квитки можна придбати за посиланням.

    Реклама на dsnews.ua