• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Потрапити до Єгипту стало складніше: Від туристів вимагають ПЛР-тести з водяним знаком або QR-кодом

Реклама на dsnews.ua

Країни, які приймають туристів, посилюють вимоги до приїжджають з-за нової хвилі захворюваності COVID-19

Так, в Єгипті при в'їзді з 1 вересня вимагали сертифікат з негативним результатом тесту на COVID-19 з лабораторії англійською мовою з мокрою печаткою або штрих-кодом з результатом аналізу не раніше, ніж за 72 години до вильоту. З 1 грудня на документі повинен бути водяний знак або QR-код, інформує "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Якщо оригіналу з собою немає, то на кордоні можна показати сертифікат з лабораторії в електронному вигляді. Втім, в соцмережах вже з'явилися повідомлення, що QR-код з українських лабораторій українською мовою може не зчитуватися в Єгипті.

Вимоги при в'їзді посилили і в інших туристичних країнах. У Домініканській Республіці з 26 листопада всі туристи повинні будуть заповнювати електронну анкету. При її оформленні турист отримує QR-код, який будуть сканувати або авіакомпанії при посадці на рейс в країну, або прикордонники в аеропорту прибуття.

Аналогічні правила перетину і в Гватемалі, Белізі і Коста-Ріці. Для поїздки потрібно негативний результат ПЛР-тесту або доведеться 14 днів провести на самоізоляції. Перед вильотом до Гватемали туристам необхідно заповнити форму Pase de Salud.

У Коста-Ріку для отримання коду заповнюють таку ж форму. Для поїздки в Беліз потрібно спочатку завантажити додаток Belize Health Travel не пізніше ніж за 3 дні до поїздки. Після цього мандрівник отримає свій QR-код, за яким його пустять в країну. Подібні правила вже ввели і деякі європейські країни: Іспанія, Греція, Литва.

Разом з тим повідомляється, що в Україні почастішали випадки покупок фейкових довідок про нібито зроблену ПЛР-тесті для виїзду за кордон. У страхових компаніях попереджають, що в разі підробленого тесту і ситуації, якщо при цьому турист за кордоном захворіє, ніхто зі страховиків не буде оплачувати таке лікування.

Як повідомляла "ДС", за станом на ранок 11 грудня в Україні зафіксовано 13 514 нових випадків коронавирусной хвороби, за добу померли 285 осіб, вилікувалися — 15 327.

    Реклама на dsnews.ua