• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Популярність "Кварталу" після обрання Зеленського знизилася більш ніж в 2 рази

Реклама на dsnews.ua

Телевізійні рейтинги гумористичного шоу "Вечірній квартал" після обрання Володимира Зеленського президентом почали падати

Про це йдеться в матеріалі видання "НВ", передає "ДС".

Якщо на початку 2019 року частка телеглядачів "Вечірнього кварталу", за даними Індустріального телевізійного комітету, становила 28% від їх загальної кількості, то у червні того ж року, після інавгурації Зеленського, знизилася до 13%.

«Далі почалася смуга невеликих злетів і очевидних падінь, у тому числі викликаних ще і коронавірусом, через який постраждали концертна діяльність і зйомки нових програм», — сказано у статті.

Колишній маркетинг-директор компанії StarLightMedia (обʼєднує телеканали СТБ, Новий і ICTV) Орест Білоскурський пояснює проблеми студії нестабільністю графіка показу передачі — "Квартал" зсувається у програмній сітці, при цьому зараз через коронавірус випускають багато повторів, які не користуються популярністю.

«А друга причина в тому, що "Вечірній квартал" втратив монопольне право на гумор, в тому числі і політичний. У цьому аспекті вони стали здаватися слабкішими, ніж конкуренти: немає гострих тем проти влади», — додає медіаексперт.

Як повідомляла "ДС" раніше сценарист студії "Квартал 95", український ведучий і шоумен Артем Гагарін заявив, що через пандемію коронавірусу втратив чимало грошей.

    Реклама на dsnews.ua