• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Порошенко на Карачуне: Тепер українські телеканали побачать у Горлівці

Реклама на dsnews.ua
Сьогодні в Донецькій області на горі Карачун запустили в роботу телевежу, у відкритті якого взяв участь президент України Петро Порошенко

Зокрема, завдяки запуску телевежі під Слов'янськом, відновили мовлення 4 місцевих телеканалу та 10 всеукраїнських, передає "ДС" з посиланням на Depo.Донбас.

"Починаючи від Києва і закінчуючи Родзинками, ми зможемо побачити і почути це мовлення", - сказав Порошенко.

Він розпорядився протягом тижня підготувати "дорожню карту" для відновлення українського мовлення на окупованому Донбасі і доповісти, коли буде відновлено мовлення в окупованому Донецьку, Макіївці, Єнакієве, Шахтарську.

"Щоб ми затвердили графік, і щоб почалися роботи зі встановлення передавачів для забезпечення українського мовлення ", - сказав Порошенко.

Також йому доповіли, що в 11 містах Донбасу чують військове радіо "Армія FM". Порошенко звернувся через радіостанцію до військових, які перебувають на Донбасі.

Запуск трансляцій українських теле- та радіоканалів з телерадіовежі на горі Карачун в Донецькій області

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 5. Dezember 2016

Як повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, фактично, відновлено потужність і охоплення, який був до війни. За його словами, найближчим часом запрацюють встановлення передавальних потужностей, одна з яких буде в Покровську.

Як повідомляла "ДС", у понеділок, 5 грудня, президент України Петро Порошенко бере участь у відкритті відновленої телевізійної вежі на горі Карачун в Донецькій області.

    Реклама на dsnews.ua