• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Вульгарне й мерзенне цькування": ображений Сивохо підтримав виключеного з ТКГ Фокіна (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Ексрадник секретаря РНБО України Сергій Сивохо підтримав нещодавно звільненого з посади голови української делегації в ТКГ по Донбасу Вітольда Фокіна

Відповідну заяву він зробив в ефірі каналу "Україна 24", передає "ДС".

"Знову цькування, вульгарне й мерзенне. Як вульгарні й мерзенні ті, хто його організував. Мені це знайомо. Вкотре голос розуму закричали і освистали. Вкотре всі проявили себе кожен на своєму місці. Дедалі очевиднішим стає, що незрозуміло, куди рухатися далі", — заявив Сивохо.

"А Вітольду Павловичу, звичайно, великий респект за позицію. І хочу подякувати тим, хто повернув Фокіна в активну політику. Спасибі, що зробили йому хороший піар. Тепер у команді миру зʼявився ще один досвідчений і сильний гравець", — додав він.

Нагадаємо, 30 вересня президент Володимир Зеленський звільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації в ТКГ. Приводом послужило висловлювання Фокіна про те, що він не бачить доказів війни між Україною і Росією на Донбасі.

Відзначимо, що сам Сивохо був ініціатором платформи примирення з Донбасом, за що зазнав агресії з боку націоналістів. Пізніше керівництво країни відхрестилося від його ініціативи. 24 вересня Сивохо заявив, що українське керівництво не хоче миру на Донбасі, хоча зараз для цього є всі умови.

    Реклама на dsnews.ua