• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Посли G7 похвалили Степанова за початок вакцинації в Україні

Посли країн Великої сімки на зустрічі з головою МОЗ Максимом Степановим привітали початок кампанії з вакцинації в України

Максим Степанов
Максим Степанов
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Twitter-сторінці групи послів G7, передає "ДС".

"На зустрічі з Міністром охорони здоровʼя Максимом Степановим посли G7 привітали початок вакцинальної кампанії в Україні та підкреслили готовність своїх країн сприяти офіційному Києву у виконанні програми вакцинації та відновленні від пандемії", — зазначено у повідомленні.

Також на зустрічі сторони обговорили, що в рамках цього відновлення Україні потрібно продовжити реформи системи охорони здоров’я з метою надання ефективних медичних послуг і найкращих можливих результатів для українських пацієнтів.

Посли країн G7, крім того, наголосили, що прозорі медичні закупівлі залишаються критично важливими.

Нагадаємо, за період 24-28 лютого щеплення від коронавірусу в Україні отримали понад три тисячі осіб.

Як писала "ДС", раніше головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко назвав можливі побічні ефекти, які можуть виникати після вакцинації від коронавірусу, і порадив звертатися до сімейного лікаря в разі їх прояву.

У понеділок, 1 березня Максим Степанов також вакцинувався від коронавірусу.

Крім того, міністерство охорони здоровʼя змінило національний план вакцинації, щоби президент країни Володимир Зеленський та інші чиновники могли зробити щеплення від коронавірусу позачергово.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua