• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Посольство Білорусі в Києві блокувало вибори: проголосувати змогли тільки 10%

Реклама на dsnews.ua

Посольство Білорусі в Україні перешкоджало громадянам, які бажали брати участь у голосуванні. В результаті, віддати свій голос змогли лише 225 осіб з двох тисяч

Про це повідомляє Telegram-канал "Пригоди білорусів у Києві", передає "ДС".

"За цілий день в посольство Білорусі в Києві допустили лише 225 осіб. Тисячі людей, включаючи нас, не змогли віддати свій голос. Хоча ми чесно відстояли з 11.40 до 20.00. Тобто більше 8 годин", — пише автор.

Відзначається, що посол Білорусі в Україні "зробив все, щоб люди не змогли віддати свій голос".

"Працювала тільки одна кабінка з чотирьох в найдальшій кімнаті на другому поверсі. Нібито через коронавірус. Коли люди резонно помітили, що посольство – територія Білорусі, де коронавірус «переможений», цей чиновник видав щось невиразне про терористичну загрозу в Києві", — додав автор.

Під посольством і після голосування "люди стояли з піднятими вгору білоруськими паспортами – показуючи, що вони прийшли проголосувати, але їм не дали такої можливості".

Як повідомляла "ДС", 9 серпня в Білорусі був основний день голосування на президентських виборах. За даними національного екзитполу, за Олександра Лукашенка проголосувало 79,7% виборців.

У великих містах країни силовики вже почали затримання людей. У Мінську почалися зіткнення.

    Реклама на dsnews.ua